Комутатор Cisco Catalyst 1000 24port GE


  • Производител:Cisco
  • Продуктов код:C1000-24T-4G-L
  • Гаранция:3 месеца
  • Наличност:Наличен
  • Доставка:БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 2 до 5 работни дни

  • 971.00 лв.



Вид параметърТехнически характеристики
Суич, типFixed Port
Общ брой портове24
Основни портове, тип10/100/1000Base-T
Uplink портове4x SFP
УправлениеWeb UI via Cisco Configuration Professional; CLI using a Telnet or Secure Shell (SSH) client over Bluetooth. The GUI can be accessed over Bluetooth with a browser. Single IP Management. Network management
FansCompact fanless
ЗахранванеSingle fixed power supply. Models have external power supply. Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
RoutingStatic
Памет (Flash, RAM)512MB DRAM, 256 MB Flash memory
Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps10/20 Gbps (Forwarding/Switching)
Пропускателна способност, Mpps14.88 Mpps
MAC адреси15 360
VLAN (брой, стандарти)Maximum active: 256; IDs available: 4094
QoSUp to 8 egress queues and 2 thresholds per port, Ingress policing, QoS through DSCP mapping and filtering, QoS through traffic classification, Trust boundary, AutoQoS, Shaped Round Robin (SRR) scheduling and Weighted Tail Drop (WTD), 802.1p CoS
L2 мрежови стандарти802.1D STP, 802.1p CoS Prioritization, 802.1Q VLAN, 802.1s, 802.1w, 802.1X, 802.1ab LLDP, BT v4.0, 802.3ad, 802.3af, 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), 802.3x full duplex, 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, RMON, SNMP, 802.3az, 802.3ae
IPv6 functionalityIPv6 routing, Access Control Lists (ACLS)
Сигурност802.1X, Authentication, ACLS, Port-based ACLs, SSH, Kerberos, and SNMP v3, SPAN, TACACS+ and RADIUS authentication, MAC address notification, MAC Authentication Bypass (MAB), BPDU Guard, IP Source Guard, SSH v2, STRG, IGMP
Размери (Ш, Д, В), mm444.5 x 240 x 43.9
Опция за монтажRackmount
ДругиUSB mini-B port, USB-A port for storage and Bluetooth console

Напишете мнение

Моля впишете се или се регистрирайте, за да напишете мнение