Подробно

HikVision CV-7088 hover image

HikVision CV-7088

Вид параметърТехнически характеристикиВидConnectorХ-ка 2Set of 2 pcs..

2.70 лв.
Cisco Cabinet Jumper Power Cord hover image

Cisco Cabinet Jumper Power Cord

Вид параметърТехнически характеристикиПредназначен заSwitchesТипPowerТип конектор 1IEC 320 C14Тип конектор 2IEC 320 C15Дължина, m0.7 m..

15.40 лв.
HikVision SB-105 hover image

HikVision SB-105

Вид параметърТехнически характеристикиВидConnectorХ-ка 2Set of 10 pcs..

17.30 лв.
HikVision DS-1280ZJ-DM21 hover image

HikVision DS-1280ZJ-DM21

Вид параметърТехнически характеристикиВидJunction BoxХ-ка 2Material: Aluminum alloy with surface spray treatmentХ-ка 3Dimension: Ф 137 x 42 mmХ-ка 4For HikVision HWI-D620H-V / HWI-D640H-V / HWI-T621H-Z / HWI-D641H-ZХ-ка 5The bottom waterproof c..

28.80 лв.
HikVision DS-1260ZJ hover image

HikVision DS-1260ZJ

Вид параметърТехнически характеристикиВидJunction BoxХ-ка 2Material: AluminumХ-ка 3Dimension: d 88.5 mmХ-ка 4For DS-I226 / I-22T, HWI-B620H-V / HWI-B640H-Z..

31.70 лв.
HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit hover image

HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

Вид параметърТехнически характеристикиХ-ка 1Product Type: Wall/Ceiling White AP Basic Flat Surface Mount KitХ-ка 2Designed For: Aruba Access Points..

32.30 лв.
HikVision TX1310nm hover image

HikVision TX1310nm

Вид параметърТехнически характеристикиХ-ка 1Device Type: Dual Fiber Multi Mode SFPХ-ка 2Cabling Type: MMF, duplex fiber, 62.5/125um, 50/125um; Connector: Duplex LC ConnectorХ-ка 3Data Transfer Rate : 1250 MbpsХ-ка 4Distance: 0 - 1kmХ-ка 5Wavelength: ..

48.80 лв.
HikVision TX1310nm hover image

HikVision TX1310nm

Вид параметърТехнически характеристикиХ-ка 1Device Type: Dual Fiber Sigle Mode SFP, MSA CompatibleХ-ка 2Cabling Type: SMF, duplex fiber, 9/125um; Connector: Duplex LC ConnectorХ-ка 3Data Transfer Rate : 1250 MbpsХ-ка 4Distance: 0 - 20kmХ-ка 5Waveleng..

52.40 лв.
Asustor AS-RC13 hover image

Asustor AS-RC13

Вид параметърТехнически характеристикиПредназначен заМрежови сториджиХ-ка 2AS-RC13, 13 key IR Remote Control (Support Volume up, Volume down, Mute)Х-ка 3Dimensi..

73.10 лв.
Cisco Business Power Over Ethernet Injector hover image

Cisco Business Power Over Ethernet Injector

Вид параметърТехнически характеристикиХ-ка 1Works with Cisco Business Wireless 100 Series and 200 Series access points (CBW140AC-B, CBW240AC-B and CBW145AC-B)Х-ка 2High Speed Gigabit LAN portХ-ка 3Supports output power of 15W guaranteedХ-ка 4PoE inje..

104.60 лв.
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter hover image

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Вид параметърТехнически характеристикиПредназначен заSwitchesТипTwinaxial cable Тип конектор 1SFP+, MТип конектор 2SFP+, MДължина, m1 mЦвятBlack..

111.40 лв.
Cisco Power Injector hover image

Cisco Power Injector

Вид параметърТехнически характеристикиХ-ка 1AC input voltage: 100 - 240 VХ-ка 2AC input frequency: 50 - 60 HzХ-ка 3Designed For: AP 1600 2600 and 3600 Series w/o mod..

118.70 лв.
Показани 1 от 12 | 19 (2 Страници)